Kurumsal

Hakkımızda

2011 yılında kurulan Karaduman Kimya güler yüzlü ve yenilikçi ekibi ile günümüzde Türkiye’nin yapı kimyasalları ve boya sektörlerinin hammadde tedarikçileri arasında lider konuma ulaşarak gösterdiği performans ile mükemmeliyetçi felsefesi ile başarılarını sürdürmektedir.

Geniş dağıtım ağıyla ,hızlı sevk anlayışını benimseyerek hizmet vermektedir. Pazarlama stratejisi ,sağladığı kalite güven ve stok yeterliliği ile uzun süreli müşterileri ile yola devam ederken, gösterdiği performans ile yeni müşterilere de ulaşarak büyümeye devam etmektedir.


Misyon

Firmamız, kimyasal madde bileşenlerinin pazarlaması için kurulmuş olup, hedeflediği kalite politikası anlayışının gerçekleşmesi için gerekli tüm kaynak ve ihtiyaçları sağlamayı taahhüt eder. Sağladığı tüm ürün ve hizmetlerin, uluslararası platformlarda geçerli kalite standartlarına, günün ekonomik ve teknik ihtiyaçlarına en uygun biçimde gerçekleştirilmesini hedefler. Kalite düzeyini, yeniliklere açık bir şekilde müşterilerine sunarak, emin adımlarla ilerleyip, tecrübe ve bilgi birikiminin oluşturulmasını misyon edinerek en iyi hizmet politikasını benimseyen bir firma olarak yola devam etmektedir.

Vizyon

Firmamız güvenilir ve güçlü iş birlikleri kurarak, çözümlerle fark yaratan bir dünya şirketi olmaktır. Her zaman müşteri odaklı ürün ve servisleri gerçekleştirecek; mevcut oluşturduğu yenilikleri sürekli gelişmeyi sağlayacak ve sürekli büyümeyi hedefleyecektir.